Now® Foods NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rostlinných kapslí

529 

Popis

NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry a biologický zdroj vázané síry, který lze rovněž nalézt v řadě doplňků stravy určených pro klouby. Přirozeně se v malém množství vyskytuje v ovoci, zelenině, obilninách, živočišných produktech a některých řasách. Síra je esenciální součástí všech živých buněk lidského těla, neboť je nutná pro řadu tělesných funkcí. Jde rovněž o součást dvou esenciálních aminokyselin – cysteinu a methioninu.

  • Organická sloučenina síry.
  • Častá složka doplňků stravy určených pro klouby.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany, bez GMO.

Doporučené dávkování

2 kapsle 1 až 2 krát denně s jídlem, při výskytu plynatosti snižte dávkování, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 120 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
MSM (Methylsulfonylmethan) 2 g (2000 mg) ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména glaukomem neboli zeleným zákalem), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Kyselina stearová (rostlinná) a stearan hořečnatý (rostlinný). Kapsle tvořena celulózou. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rostlinných kapslí je 529 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739021212.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Quicksilver Scientific Liposomální vitamín C, 120 ml, Life Extension, Optimized Quercetin, Kvercetin, 250 mg, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Modified Citrus Pectin Powder, Modifikovaný citrusový pektin prášek, 454 g, Swanson Vitamin A & D (5000 IU / 400 IU), 250 softgels