Nordic Kings – Prémiový hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass-fed kvalitě, 500 g

1 499 

Popis

Nordic Kings – Prémiový hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass-fed kvalitě, 500 g

  • Ze švédských zvířat s certifikací Organic & KRAV
  • Pěstováno na 100% trávě a bylinkách a 0% obilí
  • Bez růstových hormonů, antibiotik a pesticidů
  • Bez sóji a slunečnicového oleje
  • Laboratorně testováno
  • Zcela bez alergenů

Proč je Bone Broth Premium Powder pro mě dobrý?

Kostní vývar Premium je dobrým biologicky dostupným zdrojem prospěšných aminokyselin, především glycinu.

Bone Broth Premium je navíc bohatý na kolagen (84 %). Kolagen je nejhojnější bílkovinou v těle a nachází se především v naší pojivové tkáni. Přirozená schopnost těla produkovat podpůrné množství pojivové tkáně klesá po 25. roce věku. Průměrný člověk dnes přijímá velmi málo kolagenu stravou, a proto je tak důležité doplňovat kolagen pro udržení normálních kostí a svalů s přibývajícím věkem.

Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin

Náš Bone Broth Premium je vyroben z těch absolutně nejlepších surovin pocházejících ze švédského skotu krmeného trávou, s certifikací BIO. Kosti z kostní dřeně a kosti bohaté na kolagen se jemně dusí ve filtrované vodě po dobu 72 hodin, aby se uvolnily všechny silné živiny. Zůstane neuvěřitelně výživný vývar z kostí, který opatrně dehydrujeme na čistý chutný prášek. Vývar z kostí Premium neobsahuje absolutně žádné emulgátory, jako je sójový lecitin nebo slunečnicový lecitin. To je důvod, proč budete možná při přípravě potřebovat více míchání.

Pro koho je hovězí vývar určen

I když se vývar z kostí opět stal oblíbeným především díky Paleo hnutí, může jej používat každý, kdo má zájem stárnout s grácií. Tradičně se používá k léčbě zažívacích problémů a mnozí jej přijali jako součást péče o krásu a proti stárnutí.

Čím je Nordic Kings Premium Bone Broth Powder tak výjimečný?

Hlavním důvodem, proč je Nordic Kings Premium Bone Broth Powder tak jedinečný, je to, že pochází ze švédského skotu s certifikací BIO krmeného trávou. Švédsko má jeden z nejvyšších světových standardů dobrých životních podmínek zvířat. Výsledkem jsou velmi zdravé krávy chované tradičním způsobem, které vám poskytují nejvyšší možnou nutriční hodnotu a prémiový produkt, ze kterého se budete cítit dobře.

Masové a rybí vývary hrají ústřední roli ve všech tradičních kuchyních – francouzské, italské, čínské, japonské, africké, jihoamerické, blízkovýchodní a ruské. Historie ale začíná u starých Řeků, kde Hippokrates (otec lékařství) doporučoval kostní vývar k léčbě zažívacích problémů.

Později byl kostní vývar vyzvednut jinými starověkými kulturami. Před více než 2500 lety se používal v tradiční medicíně na podporu trávení, jako krvetvorný prostředek a na posílení ledvin.

Absolutně žádné přísady

Nordic Kings Premium Bone Broth Powder je formulován bez konzervačních látek, soli, zvýrazňovačů chuti a dalších přísad, jako je sójový a slunečnicový lecitin. Navíc byl Premium Bone Broth Powder laboratorně testován na těžké kovy a vysoký obsah biologicky dostupných bílkovin.

Inspekce farem

Všechny naše farmy podstupují každoroční kontroly, aby bylo zajištěno, že zvířata jsou zdravá a žijí v souladu s přísnými zákony KRAV o dobrých životních podmínkách zvířat.

Kromě toho všechna naše zvířata jedí pouze 100% trávu a bylinky a všechny farmy byly pečlivě vybírány

To znamená, že si můžete být vždy jisti, že dostanete pouze absolutně nejvyšší možnou kvalitu.

Všechna naše zvířata žijí tak, jak byla evolučně stvořena k životu, a volně se potulují po nedotčených pastvinách a loukách po celý nebo velkou část roku. To umožňuje našim zvířatům plně vyjádřit své přirozené chování, díky kterému žijí šťastný, stimulující a zdravý život.

V měsících, kdy se naše zvířata nemohou spásat čerstvou trávou a bylinkami, jsou krmena fermentovanou pastvinou (siláží), která je vyrobena zcela přirozeným fermentačním procesem, který provádějí mikroskopické organismy v samotné trávě. Ve skutečnosti je to tento proces, který se odehrává v bílých koulích, které často vidíte ležet kolem polí během letních měsíců.

Výsledkem toho, že necháváme naše zvířata jíst jen to, k čemu jsou stvořena a žít svobodně za nejlepších možných podmínek, je, že naše orgány přirozeně získají mnohem vyšší hustotu živin.

Doporučené dávkování

Do prázdné sklenice nebo šálku naberte 1–2 polévkové lžíce prášku z kostního vývaru a zalijte 200 ml horké vody, dobře promíchejte, aby se neshlukly, a dochuťte podle chuti. Přidejte tuk z hovězí kostní dřeně Nordic Kings nebo 100% tuk z hovězích ledvin a za pouhé 2 minuty máte svůj úžasně výživný domácí vývar z kostí.

Další způsoby, jak použít prémiový kostní vývar, je posypat jím jídlo jako koření. Nebo jej použít místo proteinového prášku v receptech na koktejly, palačinky nebo vafle.

Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě. Doba použitelnosti neotevřeného výrobku je 24 měsíců.

Balení

500 g

Složení

Švédský hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass Fed kvalitě.

Výrobce: Nordic Kings Supplements

Časté otázky

Cena za Nordic Kings – Prémiový hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass-fed kvalitě, 500 g je 1499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nordic Kings – Prémiový hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass-fed kvalitě, 500 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7350133601708.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Acerola prášek, přírodní vitamin C, 170 g (6 oz), BrainMax Pure Maca černá BIO, prášek 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin A, Přírodní betakaroten, 25000 IU, 180 softgel kapslí