Now® Foods NOW Apple Pectin, 700mg, jablečný pektin, 120 rostlinných kapslí

359 

Popis

NOW Apple Pectin, 700mg, jablečný pektin, 120 rostlinných kapslí

Apple Pectin je vláknina rozpustná ve vodě, která při smíchání s vodou vytváří gel. Pektiny přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pomáhají kontrolovat nárůst hladiny glukózy po jídle.

Dávkování 

Užívejte 2 tobolky 1 až 2 krát denně s 250-300 ml vody nebo džusu, nejlépe 30 minut před jídlem. Nezapomínejte přijímat tekutiny po celý zbytek dne. Začněte s menšími dávkami a postupně navyšujte v průběhu několika týdnů.
 

Složení

Velikost dávky:  2 kapsle 

Počet dávek: 60

  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy celkem 1 g <1% 
Vláknina 1 g 4% 
Cukry <1 g  
Jablečný pektin prášek 1,4 g   
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky

Celulóza (tobolka) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny. 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení

120 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Apple Pectin, 700mg, jablečný pektin, 120 rostlinných kapslí je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Apple Pectin, 700mg, jablečný pektin, 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739064257.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Nordic Kings – Hovězí slezina v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí, BrainMax plastová láhev na kolo 750 ml, Jarrow Formulas Jarrow PomeGreat, Pomegranate, šťáva z granátového jablka, 360 ml, Now® Foods NOW L-Carnosine (L-Karnosin), 500 mg, 50 rostlinných kapslí