Now® Foods NOW Apricot oil (Meruňkový olej), 118 ml

149 

Katalogové číslo: 733739076656 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Apricot Oil (Meruňkový olej), 118 ml

Stav: Suchá, stárnoucí kůže nebo suché vlasy, které vyžadují ošetření a hydrataci. 

Řešení: 100% čistý meruňkový olej je omlazující přírodní olej, který je ideální pro jemnější pokožku a její regeneraci. Tento jemný olej, bohatý na esenciální mastné kyseliny, má vynikající regenerační vlastnosti, které podporují hebké a zářivé vlasy a pomáhají zklidňovat suchou pokožku. Struktura a funkce podobné mandlovým extraktům. Olej je získaný z meruňkových jader přirozeně vyživuje a hydratuje vaši pokožku.

Složení: Olej Prunus Armeniaca (Meruňka).

Doporučené použití

Naneste několik kapek 100% čistého meruňkového oleje na požadovanou oblast a jemně vmasírujte. Pro suché vlasy vložte pár kapek do dlaně a zpracujte do pramenů vlasů.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Apricot oil (Meruňkový olej), 118 ml je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Apricot oil (Meruňkový olej), 118 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076656.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tělové oleje - Podobné produkty: Renovality – Ricinový olej za studena lisovaný, 100ml s pumpičkou, Renovality – Arganový olej za studena lisovaný, 100ml s pumpičkou, Renovality – Růžová voda, 100ml, Now® Foods NOW Coconut oil (kokosový olej), Liquid Pure Fractionated, 118 ml