Now® Foods NOW Coconut oil (kokosový olej), Liquid Pure Fractionated, 118 ml

179 

Katalogové číslo: 733739076991 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Coconut oil (kokosový olej), Liquid Pure Fractionated, 118 ml

Stav: Suchá kůže nebo vlasy, které potřebují komplexní hydrataci a výživu.

Řešení: NOW ® Solutions Liquid Coconut Oil je všestranný kosmetický olej, který je lehký a snadno vstřebatelný pro komplexní hydrataci bez ucpaných pórů. Tekutý kokosový olej je bezbarvý a bez zápachu s hladkou, nemastnou texturou, která je ideální pro různé účely osobní péče. Používá se pro suchou pokožku, jako nosný olej pro éterické oleje, pro masážní terapii nebo jako základ pro péči o pleť. Tekutý kokosový olej může také pomoci suchým, poškozeným vlasům a také přidat zdravý lesk.

Složení: Tekutý kokosový olej.

Doporučené použití

Pro péči o tělo, obličej a vlasy aplikujte podle potřeby. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně zralé a suché pleti. Ideální pro použití jako masážní olej.

 

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Coconut oil (kokosový olej), Liquid Pure Fractionated, 118 ml je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Coconut oil (kokosový olej), Liquid Pure Fractionated, 118 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076991.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tělové oleje - Podobné produkty: Renovality – Arganový olej za studena lisovaný, 100ml s pumpičkou, Renovality – Růžová voda, 100ml, Now® Foods NOW Apricot oil (Meruňkový olej), 118 ml, Renovality – Ricinový olej za studena lisovaný, 100ml s pumpičkou