Now® Foods NOW Brain Elevate (posílení mozku), 60 rostlinných kapslí

432 

Popis

NOW Brain Alevate (posílení mozku)

NOW Brain Elevate je komplex látek a bylinných extraktů navržený speciálně pro podporu některých mozkových funkcí. Jde zejména o kognitivní funkce, duševní zdraví a rovnováhu, emoční klid a snížení stresu. Směs má rovněž antioxidační účinky, neboť obsahuje Ginkgo bilobu a rozmarýn ve formě RoseOx®. Účinky komplexu dále umocňuje a optimalizuje přítomnost L-glutaminu, fosfátidylserinu a cholinu.

Ginkgo Biloba podporuje duševní rovnováhu, mikrocirkulaci krevního systému, posiluje kognitivní funkce – paměť, krevní oběh i periferní krevní oběh – oči – sluch. 

Obsažený rozmarýn je silný antioxidant, který podporuje normální trávení, funkce jater, pročištění, posiluje imunitní systém – obranyschopnost, 

  • Směs bylinek a látek pro posílení kognitivních funkcí. 
  • Napomáhá duševnímu zdraví, snižuje stres. 
  • Obsahuje antioxidanty Ginkgo bilobu a Rozmarýn.

Doporučené dávkování

1 kapsli denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Bez předchozí rady s lékařem dávkování nepřekračujte.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Extrakt z listů Ginkgo biloba, obsahuje minimálně 24 % ginkgo flavonoglykosidů a 6 % ginkgolidů) 60 mg ***
RoseOx® (standardizovaný extrakt z listů rozmarýnu Rosmarinus officinalis obsahující minimálně 6 % kyseliny karnosové) 25 mg ***
Fosfátidylserin 15 mg ***
Komplex Huperzinu (Huperzia serrata, mech) 25 μg ***
L-glutamin (volná forma) 125 mg ***
Gotu Kola (Centella asciatica, extrakt z listů v poměru 4:1) 125 mg ***
Cholin (z cholin bitartrátu) 50 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Může snižovat srážlivost krve.
Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (včetně onemocněním jater či poruchou srážlivosti krve), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, užíváte léky (zejména antikonvulziva, tedy léky proti epileptickým záchvatům, antidepresiva a léky ovlivňující srážlivost krve a krvácivost) nebo se chystáte na operaci, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

RoseOx® je registrovaná ochranná známka Hauser Inc.

Další složky 

Rýžová mouka, stearan hořečnatý (rostlinný) a silika. Kapsle tvořena celulózou.
Obsahuje sóju (fosfátidylserin ze sojového lecitinu bez GMO).
Neobsahuje pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Brain Elevate (posílení mozku), 60 rostlinných kapslí je 432 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Brain Elevate (posílení mozku), 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739033031.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Quicksilver Scientific Liposomální vitamín C, 120 ml, BrainMax Pure Vegan Protein Cookie, Mléčná čokoláda & Datle, 100 g Proteinová veganská sušenka s mléčnou čokoládou a datlemi, Swanson DGL (deglycyrrhizinovaná lékořice) 385 mg, 180 žvýkacích tablet, Jarrow Formulas Jarrow Prebiotics XOS + GOS, 90 žvýkacích pastilek