Now® Foods NOW Butterbur with Feverfew (Devětsil a Řimbaba) 75mg, 60 rostlinných kapslí

599 

Popis

NOW Butterbur with Feverfew (Devětsil a Řimbaba), 75mg, 60 rostlinných kapslí

Směs Řimbaby obecné a Devětsilu lékařského. Řimbaba obecná je antioxidant, který podporuje relaxaci, činnost oběhové soustavy a slouží jako podpora nežádoucích příznaků při menopauze

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli dvakrát denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinné kapsle 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Devětsil lékařský ( Petasites hybridus )
   (kořen) 

75 mg ***

Řimbaba obecná ( Tanacetum parthenium )
   (oddenek)

200 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Nedoporučuje se pro těhotné / kojící ženy nebo osoby s onemocněním jater. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

Balení

60 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Butterbur with Feverfew (Devětsil a Řimbaba) 75mg, 60 rostlinných kapslí je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Butterbur with Feverfew (Devětsil a Řimbaba) 75mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739046024.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g, Now® Foods NOW Cordyceps 750 mg (Organic), 90 kapslí, Swanson TMG (Trimethylglycin), 500 mg, 90 kapslí, Now® Foods NOW CoQ10 (koenzym Q10) + Hloh, 100 mg, 180 rostlinných kapslí