Now® Foods NOW Cat’s Claw Extract (Řemdihák plstnatý), 120 rostlinných kapslí

509 

Popis

NOW Cat’s Claw Extract (Řemdihák plstnatý), 120 rostlinných kapslí

Extrakt z bylinky Vilcacora je známá i pod názvem kočičí dráp. Pochází z amazonských a středoamerických deštných pralesů. Jedná se o dřevinu, která je odedávna součástí tradičního léčitelství obyvatel amazonských pralesů. Podporuje obranyschopnost organismu.

  • Koncentrát 10:1.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 2 krát denně, nejlépe s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 120 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Výtažek z Vilcacory
   ( Uncaria tomentosa ) (kůra) (koncentrát 10: 1)
   (min. 1,5% celkových oxidolových alkaloidů)
334 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Nedoporučuje se pro těhotné / kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Další složky 

Hypromelóza (celulózová tobolka), mikrokrystalická celulóza, magnézium stearát (rostlinný zdroj) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Cat’s Claw Extract (Řemdihák plstnatý), 120 rostlinných kapslí je 509 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Cat’s Claw Extract (Řemdihák plstnatý), 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739046284.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Molybdenum Chelated (molybden glycinát v chelátové vazbě), 400 mcg, 60 rostlinných kapslí, Votamax BrainMax 3.0 320 g, BrainMax Pure Ghee, přepuštěné máslo GHÍ, BIO, 340 ml *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Baobab BIO prášek, 100 g – *CZ-BIO-001 certifikát