Now® Foods NOW Prebiotic Fiber with Fibersol-2, Prebiotická vláknina s komplexem pro udržení glukózy, 340g

489 

Popis

NOW Prebiotic Fiber with Fibersol-2, 340 g

Prebiotic Fiber je rozpustná vláknina, která se získává z kukuřice. Pomáhá zvládat hlad a podporuje pocit sytosti až dvě hodiny po jídle. Zároveň pomáhá udržovat hladinu glukózy. Fibersol ®-2 působí také jako prebiotická vláknina, která může přispět k udržení zdravého prostředí v trávicím traktu.

  • Vynikající zdroj vlákniny.
  • Bez GMO.
  • Udržuje správnou hladinu glukózy.

Doporučené dávkování

Míchejte 2 polévkové lžíce denně v 240 ml. vody nebo jiného nápoje k doplnění jídla.

Složení

velikost dávky: 2 polévkové lžíce 
balení obsahuje cca 28 dávek 
Množství
v 1 dávce
% denní referenční hodnoty příjmu
Kalorie  20  
Celkový obsah sacharidů 12 g 4%
Vláknina  11 g 39%
Rozpustná vláknina 11 g **
Fibersol ® -2
   Maltodextrin odolný vůči štěpení
12 g **

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Žádné.

Není vyrobeno z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

340 g.

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Prebiotic Fiber with Fibersol-2, Prebiotická vláknina s komplexem pro udržení glukózy, 340g je 489 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Prebiotic Fiber with Fibersol-2, Prebiotická vláknina s komplexem pro udržení glukózy, 340g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739059079.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Vitamin D3 1000 IU, 250 kapslí, Now® Foods NOW Super Primrose 1300 mg, Pupalka dvouletá, 120 softgelových kapslí, BrainMax Pure Granola, Apple Pie, Javorový sirup a Jablko, BIO, 30 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Biotin, 5000 ug, 120 rostlinných kapslí