Now® Foods NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí

399 

Popis

NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí

Chaste Berry byl bylinkáři tradičně používán po celá staletí; pochází z plodů Vitex agnus-castus. Extrakt Chaste Berry je standardizován na Agnusides, aktivní složky Chaste Berry. Obohacen o Anděliku čínskou, která pomáhá při menstruačních potížích. 

Příznivě působí při bolestivé menstruaci a upraví menstruační cyklus. Upravuje nepravidelnou menstruaci a nadměrné krvácení při menstruaci.

  • Antioxidant.
  • Premenstruační a menopauzální komfort.
  • Kognitivní funkce.
  • Normální činnost kloubů.

Andělika čínská je bylina oblíbená pro své energizující vlastnosti, působí na osvěžení těla, podílí se na zdraví kloubů a chrupavek – metabolismus, zdraví urogenitálního systému žen a funkcích krevního systému – transport kyslíku.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle

Balení obsahuje: 60 dávek

Množství
v 1 dávce
%RHP*

Chaste Berry Tree (Vitex) Extract
   (Fruit) ( Vitex agnus castus )
   (Standardized to min. 1,5% Agnusides)

300 mg ***
Dong QuaiAngelica sinensis ) (kořen) 150 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení:

90 rostlinných kapslí.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047731.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Gotu Kola, 450 mg, 100 rostlinných kapslí, Viridian L-Theanine & Lemon Balm 90 kapslí, Now® Foods NOW Acacia Fiber Organic Powder (Akácie, vláknina, prebiotikum), 340 g, Now® Foods NOW Methyl B12 with Folic Acid (Vitamín B12 + Kyselina Listová v aktivních formách), 5000 mcg, 60 pastilek