Now® Foods NOW Dandelion Root (Pampeliška kořen), 500 mg, 100 rostlinných kapslí

174 

Popis

NOW Dandelion Root (kořen pampelišky), 500 mg, 100 rostlinných kapslí

Kořen Pampelišky je účinný a efektivní antioxidant. Pampeliška podporuje funkce močové soustavy, stimuluje trávení a podílí se na normální činnosti žaludku a jater.

  • Detoxikace – vylučování.
  • Podporuje funkce jater a žaludku.
  • Podílí se na normálním trávení – působí jako prebiotikum.
  • Normální funkce močové soustavy.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Organický kořen pampelišky
   ( Taraxacum officinale )

500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně podle potřeby.

Další ingredience

Hypromelóza, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Balení

100 rostlinných kapslí

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Dandelion Root (Pampeliška kořen), 500 mg, 100 rostlinných kapslí je 174 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Dandelion Root (Pampeliška kořen), 500 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739046451.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Lyofilizovaný banán, plátky, BIO, 45 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Quercetin & Bromelain, Kvercetin a Bromelain, 100 rostlinných kapslí, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin B12 60ml (Lipozomální vitamín B12), BrainMax Pure Peanuta, Arašídový krém s bílou čokoládou, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát