Viridian Hyaluronic Acid 90 kapslí (Kyselina Hyaluronová)

1 090 

Popis

Viridian Hyaluronic Acid (Kyselina Hyaluronová)

Kyselina Hyaluronová (HA) v exkluzivní fermentované formě, která je garancí 100% čistoty. Kyselina Hyaluronová se dobře uplatňuje zejména v péči o pleť, kde ji lze doporučit všem orientovaným na prevenci tvorby vrásek a zpevnění pokožky, a v péči o klouby a vazy.
 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Péči o pleť – prevenci tvorby vrásek.
  • Péči o klouby a vazy.

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
  • Všechny složky jsou 100% aktivní.
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku. (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Balení

90 kapslí (36 g) 

Doporučené dávkování

Berte 1-3 kapsle denně s jídlem, zapijte dostatečně vodou. 1 balení produktu nabízí 4.500mg kyseliny Hyaluronové.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud lékař neurčí jinak. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Vhodné pro veganskou stravu.

Doporučená kombinace

Složení v 1 kapsli 

Obal kapsle hydroxypropyl metyl celulóza (na bázi vojtěšky, spiruliny, borůvky), kyselina hyaluronová 50 mg. 


Doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou.

Časté otázky

Cena za Viridian Hyaluronic Acid 90 kapslí (Kyselina Hyaluronová) je 1090 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian Hyaluronic Acid 90 kapslí (Kyselina Hyaluronová) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003593942.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Proteinová tyčinka, Kokos, 60 g Protein Bar Coconut Dream, Swanson Full Spectrum Milk Thistle (Ostropestřec mariánský), 30 kapslí, Now® Foods NOW Multi Vitamins Hi Quality, Daily Vits, 120 rostlinných kapslí, Viridian Ashwagandha Extract 60 kapslí Organic (indický ženšen KSM-66) *CZ-BIO-001 certifikát