Now® Foods NOW Essential Oil, Good Morning Sunshine (éterický olej pro dobré ráno), 30 ml

249 

Katalogové číslo: 733739076311 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Good Morning Sunshine (éterický olej pro dobré ráno), 30 ml

  • Energizující citrusová vůně
  • Atributy: nabuzující, rozjasňující

Metoda extrakce: grapefruity a pomerančové oleje – lisované za studena; Oleje z rozmarýnu, máty peprné a skořice – destilované parou

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý éterický olej.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Good Morning Sunshine (éterický olej pro dobré ráno), 30 ml je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Good Morning Sunshine (éterický olej pro dobré ráno), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076311.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml, Melvil Nástroje titánů – Tim Ferriss, Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 8,5W, s ovladačem, stmívatelná, Bezdoteku Aroma difuzér DHARMA dark 200 ml