Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml

349 

Katalogové číslo: 733739075734 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml

  • Pikantní, kafrová vůně.
  • Dobře se mísící s heřmánkovým, eukalyptovým, čajovníkovým a mátovým olejem.
  • Atributy: uklidňující, povzbuzující.

Metoda extrakce: parovodní destilací ze sušených květů byliny.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý oregánový olej (Origanum vulgare).

Upozornění

Ne pro interní nebo lokální použití v této síle; nikdy nepoužívejte nezředěný. Vyvarujte se kontaktu s kůží nebo očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075734.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Chytrá žárovka Blight LED, závit E14, 5,5 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná, BrainMax Aroma Difuzér MAJAMI 120 ml, BrainMax Aroma Difuzér STARLINE Dark, Chytrá žárovka Blight LED, závit GU10, 5,5 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná