Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml

349 

Katalogové číslo: 733739075734 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml

  • Pikantní, kafrová vůně.
  • Dobře se mísící s heřmánkovým, eukalyptovým, čajovníkovým a mátovým olejem.
  • Atributy: uklidňující, povzbuzující.

Metoda extrakce: parovodní destilací ze sušených květů byliny.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý oregánový olej (Origanum vulgare).

Upozornění

Ne pro interní nebo lokální použití v této síle; nikdy nepoužívejte nezředěný. Vyvarujte se kontaktu s kůží nebo očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075734.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Absolute Oil Blend (éterický olej Růže), 30 ml, BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 10%, éterický olej, 10 ml, BrainMax CéBéDé Mints 15 mg, 60 bonbónů, BrainMax Aroma Difuzér HEXA DARK s dálkovým ovládáním