Now® Foods NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej pomeranč), 30 ml

74 

Katalogové číslo: 733739075703 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej Pomeranč), 30 ml

  • Čerstvá a sladká vůně pomerančové kůry.
  • Atributy: osvěžující, povznášející, povzbuzující.
  • Dobře se mísící s vanilkovým olejem.

Metoda extrakce: Za studena lisovaná čerstvá pomerančová kůra.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý pomerančový olej (Citrus sinensis).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití. Nepoužívejte na pokožku. Silně reaguje na sluneční světlo a další zdroje ultrafialového světla.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej pomeranč), 30 ml je 74 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej pomeranč), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075703.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vonné oleje - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej Pomeranč), 118 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml, Nobilis Tilia Nobilis, Směs éterických olejů Zimní večer 10ml, Nobilis Tilia – Směs éterických olejů Tantra, 10 ml