Now® Foods NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml

169 

Katalogové číslo: 733739075857 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml

  • Svěží mátové aroma
  • Dobře se mísící s rozmarýnovým a skořicovým olejem.
  • Atributy: revitalizace, osvěžení, ochlazení.

Metoda extrakce: parovodní destilací z lístků byliny.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý mátový olej (Mentha piperita).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s kůží nebo očima. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím.

Obsah: 30 ml

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml je 169 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075857.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vonné oleje - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Orange oil Pure (éterický olej pomeranč), 30 ml, Nobilis Tilia – Směs éterických olejů Tantra, 10 ml, Nobilis Tilia Nobilis, Směs éterických olejů Zimní večer 10ml, Nobilis Tilia Nobilis, Éterický olej Bio Eukalyptus radiata 5 ml