Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + Taurin, Inositol a L-Theanin, 90 žvýkacích kapslí

399 

Popis

NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 100 mg Taurin, 80 mg Inositol a 20 mg L-Theanin

Kyselina gama-aminomáselná, zkráceně GABA, je neproteinová aminokyselina, která funguje jako neurotransmiter v lidském mozku. Její hlavní funkcí je regulace aktivity neuronů. Zmírňuje nervové i svalového napětí. Má tlumivý účinek, uklidňuje a chrání neurony před poškozením. Je spojena s relaxací. Opakem by mohl být kofein, který je spojen s excitací.V tomto produktu je navíc GABA v kombinaci s taurinem, inositolem a l-theaninem.

Doporučené dávkování

2 žvýkací tablety 1x až 2x denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Pro zlepšení spánku můžete 2 žvýkací kapsle před spaním.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 200 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy celkem 4 g 1% **
Z toho cukry 0 g ***
Cukerné alkoholy (xylitol a sorbitol) 3 g ***
GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg ***

Taurin

100 mg ***
Inositol 80 mg ***
L-Theanine 20 mg ***

* % denní referenční hodnoty příjmu 

** Procentuální denní hodnoty jsou založeny na 2 000 kaloriích.
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulosa, přírodní pomerančový džus, přírodní příchutě, kyselina stearová (rostlinný zdroj), kyselina citronová, xantanová guma, beta-karoten, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a askorbylpalmitátObsahuje sóju (olej).

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

90 žvýkacích kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + Taurin, Inositol a L-Theanin, 90 žvýkacích kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + Taurin, Inositol a L-Theanin, 90 žvýkacích kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739000828.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Nordic Kings – Hovězí játra v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí, Swanson Chasteberry Fruit (Drmek obecný), 400 mg, 120 kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Beyond Bone Broth, kuřecí, 306g (Instantní vývar z kostí), Garden of life Mykind Multivitamin Kids gummy, multivitamín pro děti, 120 gumových bonbónů