Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí

139 

Popis

NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg

NOW Garlic Oil je extrahován a koncentrován z hlíz česneku kuchyňského (Allium sativum). Jde to plnohodnotný ekvivalent celým stroužkům česneku bez přidaných plnidel. Znalosti o blahodárných účincích česneku jsou téměř stejně staré jako lidstvo samo. Byl hojně pěstován nejen ve starověké Číně, ale velmi rychle se rozšířil i do Egypta a později do Řecka a Říma, kde dokonce česnek považovali za posvátnou rostlinu. Obsahuje alicin, který má příznivý vliv na krevní oběh. Allicin působí také jako antioxidant membrán krevních cév a pomáhá je chránit před volnými radikály.

  • Hraje důležitou roli v optimalizaci hladiny cholesterolu v krvi.
  • Pozitivní vliv na krevní oběh.
  • Koncentrát celých stroužků česneku.

Doporučené dávkování

3 kapsle denně, ideálně s jídlem, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

velikost dávky: 3 kapsle 
Balení obsahuje 33 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Koncentrát česnekového oleje (Allium sativum) (hlíza) (Ekvivalent 4500 mg celých stroužků česneku) 9 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 


Další složky 

Sojový olej. Softgelová kapsle tvořena želatinou, glycerinem a vodou. 
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

100 softgel kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739017901.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Maitake prášek BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Cordyceps prášek BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Reishi prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Jarrow Formulas Zinc Balance, L-methionin zinek L-OptiZinc + měď, 15mg, 100 kapslí