Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí

509 

Popis

NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy

NOW Gluten Digest s patentovaným komplexem BioCore DPP IV. DPP IV (Dipeptidylpeptidáza 4) je antigenní enzym, který hraje hlavní roli v metabolismu glukózy. Směs je dále doplněna o proteázu, amylázu a glukoamylázu. Proteáza je enzymem, který štěpí proteiny, amyláza a glukoamyláza štěpí škroby a další polysacharidy na jednoduché sacharidy. Lepek (gluten) je všeobecný název pro skupinu špatně stravitelných glykoproteinů, které se vyskytují zejména v obilninách. Ačkoli tyto enzymy nenahradí bezlepkovou dietu, mohou být vhodným doplňkem pro případ náhodné kontaminace lepkem. Ocenit je mohou také lidé, kteří lepek běžně konzumují, ale pociťují po něm trávicí obtíže. 

  • Směs proteázy, amylázy a glukoamylázy. 
  • Doplněná o DPP4.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Doporučené dávkování

1 kapsli před každým jídlem, které může obsahovat lepek, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Doporučujeme užívat jako „pojistku“ k jídlům, u kterých nemáte pod kontrolou, z čeho byla připravena. 

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Směs enzymů: 274 mg ***
   BioCore DPP IV X ***
      Proteáza (z Aspergillus oryzae) 30000 HUT ***
      Proteáza (z Aspergillus oryzae) 500 DPP-IV ***
      Proteáza (z Aspergillus  melleus) 8,5 AP ***
Amyláza (z Aspergillus oryzae) 12000 DU ***
Proteáza (z Aspergillus oryzae) 30000 HUT ***
Glukoamyláza (z Aspergillus niger) 20 AGU ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Tento produkt nemůže nahradit bezlepkovou dietu u celiaků. Pokud trpíte celiakií, užívejte pouze pod dohledem svého lékaře. 
Trpíte-li jiným onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Rýžové otruby a triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. Kapsle tvořena celulózou. 
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

60 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí je 509 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739029591.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of Life Wobenzym N, 400 enterosolventních tablet, BrainMax Pure Spicy Kimchi, Pikantní Kimchi, 320 g, Swanson Fat Burner (spalovač tuku), 60 tablet, BrainMax Pure Arašídové máslo v prášku, Kakao, 200 g