Viridian Maca Extract 60 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát

599 

Popis

VIRIDIAN ORGANIC MACA EXTRACT (Extrakt z Macy peruánské)

Maca je malá kořenová zelenina pěstovaná po staletí původními obyvateli And, kde roste pouze v nadmořské výšce nad 3500 metrů. Kořen se nejprve nechá vysušit na slunci a poté je namlet. Přirozeně obsahuje vápník a železo, lze ji doporučit všem zaměřeným na podpoření fyzického i duševního výkonu a všem hledajícím zdroj energie a stimulant libida. Certifikovaná kvalita BIO a vysoké standardy značky Viridian Nutrition jsou samozřejmostí. Maca je velmi bezpečná pro dlouhodobé užívání, má i zahřívající efekt, lze ji doporučit i jako tonikum.
 
Maca extrakt lze také najít v komplexu BrainMax 3.0 Anabolic Dagger či BrainMax Testamento. DOPORUČUJEME!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Psychickou i fyzickou kondici.
  •  Jemný přírodní stimulant.

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
  • Všechny složky jsou 100% aktivní.
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Balení

60 kapslí (30 g)

Dávkování

Berte 1-2 kapsle 2x denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud lékař neurčí jinak. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 
 

 

Složení v 1 vegetariánské kapsli

extrakt z kořene Macy peruánské (Lepidium meyenii) v bio kvalitě 400 mg (ekvivalentní k množství 1600 mg sušeného kořene), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza).
 

Extrakt z kořene Macy peruánské (Lepidium meyenii) v bio kvalitě.

Časté otázky

Cena za Viridian Maca Extract 60 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian Maca Extract 60 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003598381.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson DGL (deglycyrrhizinovaná lékořice) 385 mg, 180 žvýkacích tablet, Now® Foods NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Maca (řeřicha peruánská), 500 mg, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Kokosové chipsy v ananasové polevě, BIO, 250 g, 2+1 ZDARMA