Now® Foods NOW Graviola (Láhevník ostnitý), 500 mg, 100 rostlinných kapslí

289 

Popis

NOW Graviola – Láhevník ostnitý, 500 mg, 100 rostlinných kapslí

Graviola (Annona muricata) roste v tropických oblastech světa. Její listy se již řadu let používají v tradičním bylinkářství. 

Doporučené dávkování

Užívejte 2 tobolky 3 až 4 krát denně podle potřeby.

Složení

velikost dávky: 2 kapsle 
balení obsahuje 50 dávek 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Graviola (Annona muricata) (list)

1 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky

Hypromelóza (celulózová tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, korýše ani ořechy. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento přípravek, pokud máte neurodegenerativní poruchy, Parkinsonovu chorobu, užíváte léky proti hypertenzi nebo inhibitory MAO. Nedoporučuje se pro těhotné / kojící ženy. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní problémy. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Uchovávejte mimo dosah dětí.Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.  Obal prosím recyklujte. 

Balení

100 rostlinných kapslí

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Graviola (Láhevník ostnitý), 500 mg, 100 rostlinných kapslí je 289 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Graviola (Láhevník ostnitý), 500 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047038.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou), Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rostlinných kapslí, Viridian Acerola 50g Organic *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Džem Třešeň, BIO, 270g *CZ-BIO-001 certifikát