Now® Foods NOW Pastilky OralBiotic®, Ústní Probitoika, 60 pastilek

479 

Popis

NOW Pastilky OralBiotic®, 60 pastilek

Mezi nejpočetnější prospěšné bakterie v ústech se řadí Streptococcus salivarius. Je obvykle první bakterií získanou v kojeneckém věku. BLIS K12 ® je silný kmen S. salivarius, při pravidelném užívání kolonizuje ústa a hrdlo a pomáhá udržovat přirozený obranný systém dutiny ústní a tím udržovat svěží dech.

  • Pomáhá udržovat svěží dech

Doporučené dávkování

2 pastilky 1 až 4 krát denně. 

Složení

velikost dávky: 2 pastilky
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Streptococcus salivarius K12 ( BLIS K12 ®  (1 miliarda CFU)

42 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Trpíte-li onemocněním (jater, žaludečními vředy, diabetem, dnou atd.), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

FOS (Fructooligosacharides), Xylitol, Sorbitol, Mikrokrystalická celulóza, Oxid křemičitý, Kyselina stearová (rostlinný zdroj), Přírodní příchutě a řepný prášek. Obsahuje mléko.

Neobsahuje pšenici, lepek, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

60 pastilek

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Pastilky OralBiotic®, Ústní Probitoika, 60 pastilek je 479 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Pastilky OralBiotic®, Ústní Probitoika, 60 pastilek si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739029218.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Licorice Root (Lékořice kořen) 450 mg 100 kapslí, Jarrow Formulas Adrenal Optimizer, 120 tablet, Garden of life Mykind Multivitamin Kids gummy, multivitamín pro děti, 120 gumových bonbónů, Now® Foods NOW Cordyceps 750 mg (Organic), 90 kapslí