Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 2mg Vitamín B6, 200 kapslí

469 

Popis

NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 2 mg Vitamin B6, 200 kapslí

Kyselina gama-aminomáselná, zkráceně GABA, je neproteinová aminokyselina, která funguje jako neurotransmiter v lidském mozku. Její hlavní funkcí je regulace aktivity neuronů. Zmírňuje nervové i svalového napětí. Má tlumivý účinek, uklidňuje a chrání neurony před poškozením. Je spojena s relaxací. 

V tomto produktu je GABA navíc obohacená o Vitamín B6, který je nezbytný pro metabolismus bílkovin, produkci energie a funkci nervového systému.

Doporučené dávkování

1 tabletu 2x až 3x denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Pro zlepšení spánku můžete 1 až 2 kapsle před spaním.

Složení

Velikost dávky: 1 kasple
Balení obsahuje 200 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg ***

Vitamín B6 (z Pyridoxin HCl)

2 mg 118%
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Celulóza (kapsle), oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

200 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 2mg Vitamín B6, 200 kapslí je 469 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 2mg Vitamín B6, 200 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739000880.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure 100% Lískooříškový krém, BIO, 30 g, BrainMax Pure Arónie, černý jeřáb BIO prášek, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Kokosové chipsy v karamelu, BIO, 250 g * CZ-BIO-001 certifikát, Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí