Now® Foods NOW L-Tryptofan 500 mg, 120 rostlinných kapslí

779 

Popis

NOW L-Tryptophan 500mg, 120 rostlinných kapslí

Tento doplněk stravy je zaměřen na podporu duševní kondice. Obsahuje L-Tryptofan, esenciální aminokyselinu, mezi jejíž nejdůležitější deriváty patří neurotransmitery serotonin a melatonin. Serotonin je neurotransmiter, jehož hladina v organismu souvisí s celkovým duševním stavem, zatímco melatonin je spjatý s biologickými hodinami a spánkovým režimem. 

Doporučené dávkování: 

Užívejte 1-2 tobolky 2 až 3 krát denně na lačný žaludek, s konečnou dávkou před spaním nebo podle pokynů lékaře.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

L-tryptofan (volná forma)

1000 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Další ingredience

Celulóza (tobolka), prášek celulózy a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Obsah balení:

120 rostlinných kapslí

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména antidepresiva, jako jsou SSRI a MAOI), nebo pokud máte zdravotní stav. Může způsobit ospalost. Nepoužívejte s alkoholickými nápoji nebo při obsluze těžkých strojů. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW L-Tryptofan 500 mg, 120 rostlinných kapslí je 779 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW L-Tryptofan 500 mg, 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739001672.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Double Strength Silymarin milk thistle extract (extrakt z ostropestřce s artyčokem a pampeliškou), 300 mg, 50 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW L-Prolin, 500 mg, 120 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Panthoteic Acid B5 (kyselina pantothenová), 500 mg, 250 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Astragalus Extrakt (Kozinec), 500 mg, 90 veg. kapslí