Garden of Life Vitamin Code RAW B12, 1000 mcg, 30 kapslí

395 

Popis

Garden of Life Vitamin Code RAW B12, 1000 mcg, 30 rostlinných kapslí

Vitamin B-12 ve je ve vodě rozpustný vitamin nezbytný pro udržení zdravého nervového systému a pro produkci energie z tuků a bílkovin. Vitamin B-12 je také nezbytný pro syntézu DNA během dělení buněk, a proto je obzvláště důležitý pro rychle se množící buňky, jako jsou krvinky.

Garden of Life Vitamin Code RAW B-12 je v aktivované formě vitaminu B12 – Methylcobalaminu.

Produkt je vhodný pro jedince zaměřené na:

  • Posílení krvetvorby.
  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu nervové činnosti.
  • Vhodné pro vegany. 

Složení

Doplňková fakta
Velikost porce: 1 tobolka
Počet porcí: 30
  Množství na porci % Denní hodnota
Vitamin B12 (jako methylcobalamin) 1000 mcg 41667%
RAW Organické složka – ovoce a zelenina 
Organické jablko (ovoce), Organické řepy (kořen), Organické brokolice (stonek a květ), Organická mrkev (kořen), Organický špenát (list), Organické rajče (ovoce), Organické jahody (ovoce), Třešně z organických listů (ovoce), organické ostružiny (ovoce), organické zelené papriky (ovoce), organické brusičské klíčky (list), organické borůvky (ovoce), organický zázvor (kořen), organický česnek (cibule), organická zelená cibule ( žárovka), organická malina (ovoce), organická petržel (list), organický květák (květ a stonek), organické červené zelí (list), organický kale (list), organická okurka (tykev), organický celer (stonek), organický chřest Šťáva (květ a stonek)
20 mg +
Probiotika a enzymy
Lipasová směs surové probiotické a enzymové proteázy, proteáza, aspergillopepsin, beta-glukanáza, celulasa, bromelain, fytáza, laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus]
60 mg +
+ Denní hodnota nebyla stanovena.

Doporučené použití

Dospělí užívají 1 tobolku denně. Může být užit s jídlem nebo bez jídla. Není určeno pro děti.

Další ingredience

Rostlinná celulóza (tobolka), organická rýže.

Neobsahuje přísady, umělá barviva ani konzervanty.

Upozornění

Stejně jako u jakéhokoli doplňku výživy se před použitím tohoto produktu poraďte se svým lékařem. Obzvlášť pokud pravidelně užíváte léky nebo jste pod jiným lékařským dohledem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu a suchu. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená nebo chybí.

Balení

30 kapslí

Země původu

USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Garden of Life Vitamin Code RAW B12, 1000 mcg, 30 kapslí je 395 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Garden of Life Vitamin Code RAW B12, 1000 mcg, 30 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 658010113793.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Carob (Karob) BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of life Vitamin Code Men 50, multivitamín pro muže po padesátce, 120 kapslí, BrainMax Pure Mouční červi, chilli, 40 g, BrainMax Pure Džem Borůvka, BIO, 270g *CZ-BIO-001 certifikát