Now® Foods NOW Licorice Root (Lékořice kořen) 450 mg 100 kapslí

199 

Popis

NOW Licorice Root (Lékořice kořen) 450 mg 100 kapslí

Extrakt z kořene lékořice. Kořen lékořice je populární bylina používaná po celém světě. V čínském bylinkářství je pro své účinky využívána po tisíci let. 

Látky obsažené v lékořici například podporují trávení a normální činnost gastrointestinálního traktu. 

  • Normální trávení a funkce střevního traktu.
  • Energie.
  • Normální funkce dýchacího a imunitního systému.
  • Normální stav pokožky.
  • Močový a reprodukční systém – prostata.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Extrakt z lékořice (Glycyrrhiza glabra)

900 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další ingredience

Užívejte 2 tobolky 1 až 3krát denně na lačný žaludek, s konečnou dávkou před spaním nebo podle pokynů lékaře. Není vhodné pro dlouhodobé používání.

Balení

100 rostlinných kapslí

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Licorice Root (Lékořice kořen) 450 mg 100 kapslí je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Licorice Root (Lékořice kořen) 450 mg 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047182.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Super Primrose 1300 mg, Pupalka dvouletá, 120 softgelových kapslí, BrainMax Coffee Lion’s Mane & Chaga, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Beta-karoten (Vitamin A) , 10000 IU, 250 softgelových kapslí, Now® Foods NOW Extrakt zeleného čaje s EGCg, 400 mg, 90 rostlinných kapslí