Now® Foods NOW Modified Citrus Pectin Powder, Modifikovaný citrusový pektin prášek, 454 g

3 489 

Popis

NOW Modified Citrus Pectin Pure Powder (citrusový pektin) prášek, 454 g

NOW ® Modified Citrus Pectin (MCP) je patentovaný citrusový pektin s nízkou molekulovou hmotností, který může procházet střevní bariérou. MCP se může vázat a usnadňovat vylučování nízkých hladin těžkých kovů z běžného vystavení životnímu prostředí, aniž by měnilo zadržování dalších nutričních minerálů, včetně vápníku, hořčíku, železa, mědi a selenu.Pektiny přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pomáhají kontrolovat nárůst hladiny glukózy po jídle.

Dávkování
 

Užívejte 3x denně 1 vrchovatou čajovou lžičku s teplou vodou nebo šťávou. V udržovací fázi užívejte 1x denně 1 vrchovatou čajovou lžičku.

Složení

velikost dávky: 1 vrchovatá čajová lžička

Počet dávek: cca 91

  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Celkový obsah sacharidů4 4 g 1% 
Vláknina 3 g 11% 
Sodík 180 mg  8%
Draslík 420 mg   9%
Modifikovaný citrusový
   pektinový prášek (PectaSol-C ® )

5 g (5000 mg)

***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky

Žádné.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení

454 g

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Modified Citrus Pectin Powder, Modifikovaný citrusový pektin prášek, 454 g je 3489 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Modified Citrus Pectin Powder, Modifikovaný citrusový pektin prášek, 454 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030764.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Biocell collagen hydrolyzed (hydrolyzovaný kolagen) II.typ, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Špaldová mouka BIO, 1 kg *cz-bio-001 certifikát, Now® Foods NOW Beta-Sitosterol Plant Sterols (optimalizace cholesterolu), 90 softgelových kapslí, BrainMax Pure Brain MCT Oil C8 BIO, 500 ml *CZ-BIO-001 certifikát