Now® Foods NOW Panax Ginseng (ženšen pravý), 500 mg, 100 kapslí

309 

Popis

NOW Panax Ginseng (ženšen pravý), 500 mg, 100 kapslí

Ženšen, který byl studován na celou řadu pozitivních vlastností. Pomáhá bojovat s náhlými záchvaty únavy, špatnou náladou a zvyšuje hladinu energie. Ženšen podporuje funkce imunitního systému, zlepšuje fyzický výkon a normální činnost kardiovaskulárního systému, podporuje kognitivní funkce především paměť a koncentraci.

  • Pomáhá proti únavě, podporuje bdělost, vitalitu.
  • Podílí se na přirozené obranyschopnosti organismu – imunitní systém.
  • Podporuje sexuální zdraví.
  • Pozitivní vliv na kognitivní funkce – krevní oběh, paměť.
  • Je vhodný při slabosti a vyčerpání.
  • Optimalizuje hladinu glukózy v krvi.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle jednou až dvakrát denně podle potřeby.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Výtažek z kořene ženšenu Panax ginseng (1% ginsenosidů)  1 g ***
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Nevhodné pro těhotné ženy.
Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tyto údaje nebyly americkým úřadem pro potraviny a léčiva vyhodnoceny. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, léčit, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto běžné alergeny: kvasinky, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, měkkýše nebo ořechy.

Další složky 

Kapsle (želatina, voda), kyselina stearová (rostlinný zdroj), magnéziumstearát.

Balení: 100 kapslí.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Panax Ginseng (ženšen pravý), 500 mg, 100 kapslí je 309 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Panax Ginseng (ženšen pravý), 500 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739040121.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kokosové chipsy v ananasové polevě, BIO, 250 g, 2+1 ZDARMA, Now® Foods NOW DHA-500, 500 DHA/250 EPA, Omega 3, 90 softgelových kapslí, NutriWorks L-Theanine 100g, BrainMax Pure Arašídové máslo v prášku, Kakao, 200 g