Life Extension Caffeinated Mega Green Tea Extract, extrakt ze zeleného čaje, 100 rostlinných kapslí

699 

Popis

Life Extension Caffeinated Mega Green Tea Extract, extrakt ze zeleného čaje s mírným obsahem kofeinu, 100 rostlinných kapslí

Zelený čaj je nabitý rostlinnými sloučeninami zvanými polyfenoly, z nichž nejvíce se vyznačuje EGCG. EGCG má bohaté vlastnosti podporující zdraví. Podporuje zdravé metabolické funkce a kardiovaskulární zdraví. 

  • Koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje.
  • 98% polyfenolů.
  • Poskytuje více než 325 mg silného EGCG.
  • Podporuje činnost kardiovaskulárního systému.
  • Pomáhá udržovat hladinu cholesterolu.

Více informací o extraktu ze zeleného čaje se dozvíte na BrainPedia.cz.

Proč to funguje

Průměrný šálek zeleného čaje obsahuje asi 150 mg až 300 mg polyfenolů. Každá kapsle tohoto doplňku obsahuje 725 mg extraktu ze zeleného čaje, standardizovaného na 98% polyfenolů. To znamená, že budete muset vypít asi 3 šálky zeleného čaje, abyste získali stejné množství EGCG jako jedna tohoto extraktu.

Zelený čaj je nabitý rostlinnými sloučeninami zvanými polyfenoly, z nichž nejvíce se vyznačuje EGCG. EGCG má bohaté vlastnosti podporující zdraví. Podporuje zdravou reprodukci buněk, metabolické funkce a kardiovaskulární zdraví. EGCG také pomáhá chránit zdraví mozku, prospívá funkci imunitního systému a podporuje zdravou tělesnou hmotnost.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně bez jídla, nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 
 
Složení v jedné kapsli
 
Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství v 1 dávce

Extrakt ze zeleného čaje (list) [std. až 98% polyfenolů, 45% EGCG]

725 mg

Další složky: Rostlinná celulóza (tobolka), kyselina stearová, rýžová mouka, oxid křemičitý. 

Obsah

100 rostlinných kapslí.

UpozorneniInfo -CZ

 

Časté otázky

Cena za Life Extension Caffeinated Mega Green Tea Extract, extrakt ze zeleného čaje, 100 rostlinných kapslí je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Caffeinated Mega Green Tea Extract, extrakt ze zeleného čaje, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870953104.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Habanero Mustard, hořčice s Habanero, 440 ml, Jarrow Formulas Jarrow MagMind, hořčík L-treonát, Magtein 90 kapslí, BrainMax Pure Pekanové ořechy BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, MycoMedica – Coriolus v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí