Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 120 rostlinných kapslí

1 299 

Popis

NOW Phosphatidyl Serine, 100 mg, 120 rostlinných kapslí

Fosfatidyl Serin je fosfolipidová sloučenina odvozená od sójového lecitinu, která hraje zásadní roli ve složení buněčné membrány a mezibuněčné komunikaci. Fosfatidyl serin je hlavní strukturální složkou nervových membrán, kde pomáhá při vedení elektrických impulsů a usnadňuje činnost neurotransmitery zapojené do učení, paměti a nálady.
  • Podporuje kognitivní funkce
  • Pomáhá udržovat buněčnou aktivitu a integritu v mozku.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 3 krát denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.

Složení

velikost dávky:  1 kapsle 

Počet dávek: 120

  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Cholin (z cholin bitartrátu)

100 mg 18%
Fosfatidylserin

100 mg

 ***
Inositol 50 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další ingredience: Celulóza, hypromelóza (celulózová tobolka), oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj). Obsahuje sóju (fosfatidyl serin).  Nevyrábí se z pšenice, lepku, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení: 120 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 120 rostlinných kapslí je 1299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739023810.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Vitamin Code Kids (multivitamín pro děti) – 60 medvídků, Garden of life Dr. Formulated Probiotics once daily Prenatal (probiotika pro těhotné, kojící), 16 kmenů, 20 mld. CFU, 30 rostlinných kapslí, Nordic Kings – Hovězí játra v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí, Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí