Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 60 rostlinných kapslí

719 

Popis

NOW Phosphatidyl Serine, 100 mg, 60 rostlinných kapslí

Fosfatidyl Serin je fosfolipidová sloučenina odvozená od sójového lecitinu, která hraje zásadní roli ve složení buněčné membrány a mezibuněčné komunikaci. Fosfatidyl serin je hlavní strukturální složkou nervových membrán, kde pomáhá při vedení elektrických impulsů a usnadňuje činnost neurotransmitery zapojené do učení, paměti a nálady.
  • Podporuje kognitivní funkce
  • Pomáhá udržovat buněčnou aktivitu a integritu v mozku.

Dávkování

Berte 1-2 kapsle denně 30 minut před zahájením tréninku, popř. ráno 30 minut před snídaní. Zapijte dostatečně vodou.

Upozornění

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.
 

Složení

velikost dávky:  1 kapsle 

Počet dávek: 60

  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Cholin (z cholin bitartrátu)

100 mg 18%
Fosfatidylserin

100 mg

 ***
Inositol 50 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další ingredience: Celulóza, hypromelóza (celulózová tobolka), oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj). Obsahuje sóju (fosfatidyl serin).

Balení: 60 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 60 rostlinných kapslí je 719 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739023803.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Nordic Naturals Nordic Berries Multivitamin pro Děti, Sladkokyselé, 200 gumových bombonu, BrainMax Pure Agáve Inulin BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Calcium Citrate (Vápník Citrát), 200 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure Kurkuma BIO prášek – sampler 15 g *CZ-BIO-001 certifikát