Now® Foods NOW Propolis 5:1 Extrakt, 1500 mg, 100 rostlinných kapslí

349 

Popis

NOW Propolis 5:1 Extrakt, 1500 mg, 100 rostlinných kapslí

Propolis je směs pryskyřic shromážděných včelami medonosnými z pupenů, mízy a jiných rostlinných zdrojů a používá se k utěsnění malých mezer v úlu. Úkolem Propolisu je posilovat celistvost a stabilitu úlu a udržovat jeho hygienický stav. NOW® Propolis je shromažďován včelaři z aktivních, zdravých úlů a má celou řadu bioflavonoidů.

Včelí pyl je silný antioxidant. Podporuje chuť k jídlu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému (krevní lipidy) a přirozené obranyschopnosti organismu.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Včelí Propolis 5: 1 extraktový prášek
   (ekvivalent k 1500 mg Bee Propolis)
300 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Jednotlivci, kteří jsou alergičtí na včely, včelí produkty nebo včelí pyl, by tento produkt neměli užívat. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Další složky 

Celulóza (tobolka), prášek celulózy, kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.. 
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

100 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Propolis 5:1 Extrakt, 1500 mg, 100 rostlinných kapslí je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Propolis 5:1 Extrakt, 1500 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739025401.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Silymarin with Turmeric (extrakt z ostropestřce s kurkumou), 150 mg, 120 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Vitamin C-1000 s bioflavonoidy, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Superfast Ovesné Vločky BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí