Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže, extrakt) 600 mg, 120 rostlinných kapslí

499 

Popis

NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže, extrakt) 600 mg, 120 rostlinných kapslí

Červená kvasnicová rýže je přírodní produkt, který používají asijští tradiční bylinkáři přibližně od roku 800 našeho letopočtu. Červená kvasnicová rýže se vyrábí fermentací červených kvasnic (Monascus purpureus) s bílou rýží a běžně se používá při vaření ke zvýraznění barvy a chuti potravin.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 1 až 2 krát denně, nejlépe s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Prášek z červené kvasnicové rýže (Monascus purpureus)

1,2 g (1 200 mg)

***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Neužívejte, pokud jste těhotná, můžete otěhotnět nebo kojíte, protože užívání tohoto přípravku může poškodit plod. Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky (zejména statiny) nebo máte zdravotní stav včetně anamnézy intolerance statinů nebo onemocnění jater. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se objeví svalové potíže, přestaňte používat a poraďte se s lékařem. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Rostlinný polysacharid (kapsle).Nevyrábí se z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

120 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže, extrakt) 600 mg, 120 rostlinných kapslí je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže, extrakt) 600 mg, 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739035011.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nutriční doplňky - Podobné produkty: Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA Fish Oil, Sesame Lignans & Olive Extract (rybí olej se sezamovými lignany a olivovým extraktem), 60 enterických kapslí, Now® Foods NOW Pycnogenol, 30 mg, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže) 600 mg, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract (Červená kvasnicová rýže, extrakt), 1200 mg, 60 tablet