Now® Foods NOW Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract (Červená kvasnicová rýže, extrakt), 1200 mg, 60 tablet

469 

Popis

NOW Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract (Červená kvasnicová rýže, extrakt), 1200 mg, 60 tablet

Červená kvasnicová rýže je přírodní produkt, který používají asijští tradiční bylinkáři přibližně od roku 800 našeho letopočtu. Červená kvasnicová rýže se vyrábí fermentací červených kvasnic (Monascus purpureus) s bílou rýží a běžně se používá při vaření ke zvýraznění barvy a chuti potravin.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tabletu 1 až 2 krát denně, nejlépe s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 tableta
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Celkový obsah sacharidů

1 g

< 1 %*

Vápník (z uhličitanu vápenatého)

125 mg 12%
Prášek z červené kvasnicové rýže (Monascus purpureus, koncentrovaný extrakt 10:1 v prášku)

1,2 g (1 200 mg)

***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Neužívejte, pokud jste těhotná, můžete otěhotnět nebo kojíte, protože užívání tohoto přípravku může poškodit plod. Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky (zejména statiny) nebo máte zdravotní stav včetně anamnézy intolerance statinů nebo onemocnění jater. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se objeví svalové potíže, přestaňte používat a poraďte se s lékařem. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Maltodextrin, hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a vegetariánský povlakNeobsahuje lepek, pšenici, sóju, mléko, vejce, ryby, korýše ani ořechy. Vyrábí se v GMP zařízení, které zpracovává další přísady obsahující tyto složky.

Balení

60 tablet

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract (Červená kvasnicová rýže, extrakt), 1200 mg, 60 tablet je 469 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract (Červená kvasnicová rýže, extrakt), 1200 mg, 60 tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739035042.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nutriční doplňky - Podobné produkty: Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže, extrakt) 600 mg, 120 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Pycnogenol, 30 mg, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Red Yeast Rice (Červená kvasnicová rýže) 600 mg, 60 rostlinných kapslí, Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA Fish Oil, Sesame Lignans & Olive Extract (rybí olej se sezamovými lignany a olivovým extraktem), 60 enterických kapslí