Now® Foods NOW Silymarin Extra Strength (extrakt z ostropestřce), 450 mg, 120 kapslí

689 

Popis

NOW Silymarin Extra Strength (extrakt z ostropestřce), 450 mg, 120 kapslí

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je další bylinka, kterou tradiční bylinkáři používali po celá staletí. Plody ostropestřce lze louhovat a vařit z nich čaj. Kromě toho, že var účinné látky z velké části zničí, je často problém ostropestřec důkladně vylouhovat. Proto může být praktičtější alternativou užívat extrakt této byliny Silymarin ve formě doplňku stravySilymarin je látka, kterou Ostropestřec obsahuje. Jedná se o silný antioxidant a flavonoid, který má ochranné vlastnosti pro jaterní tkáň.

  • Antioxidant.
  • Zvyšuje antioxidační aktivitu.
  • Podporuje zdraví jater.
  • Normální činnost srdce.
  • Normální trávení – pročištění.
  • Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 120 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Energetická hodnota 5 kcal 0,25%
Celkový obsah tuku 0,5 g

<1 %**

Extrakt z ostropestřce mariánského( Silybum marianum ) (plody/semena) (standardizováno na 360 mg flavonoidů silymarinu – ekvivalent 80 %)

450 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu (denní příjem 2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Trpíte-li onemocněním (zejména potížemi se žlučníkem), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Softgel kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerin, voda, organická karamelová barva], organický slunečnicový olej, slunečnicový lecitin a oxid křemičitý. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy.  Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

120 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Silymarin Extra Strength (extrakt z ostropestřce), 450 mg, 120 kapslí je 689 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Silymarin Extra Strength (extrakt z ostropestřce), 450 mg, 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047854.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Bourbon Vanilka prášek, BIO, 10 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Natural Melatonin, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure WellMax Jedlá soda, 500 g Jedlá soda