Now® Foods NOW St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 300 mg, 100 rostlinných kapslí

319 

Popis

NOW St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 300 mg, 100 rostlinných kapslí

Především se Třezalce přičítají vlastnosti, které přispívají k duševnímu zdraví, slouží jako podpora spánku, pomáhá při stresu a úzkostech. Má uklidňující účinky, pozitivně působí při žaludeční neuróze, napomáhá dobrému trávení, vhodná při akutním stresu a přispívá k emoční rovnováze a dobré náladě.

Má pozitivní vliv na náš imunitní systém, takže je vhodná pro osoby, které trpí na častá nachlazení a infekce.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 3x denně, nejlépe s jídlem. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Třezalka tečkovaná  300 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Nepřekračujte 3 kapsle denně, pokud to nenařídí lékař. Větší množství může přispívat k fotosenzibilizačním reakcím (zarudnutí kůže) v přítomnosti silného slunečního záření nebo solárií. Je známo, že třezalka tečkovaná interaguje s antidepresivy, perorálními antikoncepčními přípravky, imunosupresivy, antikoagulancii, léky proti záchvatům, chemoterapeutiky a dalšími léky na předpis a volně prodejnými léky. Bez porady s lékařem nepoužívejte tento výrobek, pokud užíváte jakékoli léky nebo pokud máte zdravotní potíže. Není určeno pro těhotné/kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Hypromelóza (celulózová kapsle), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Obsah baleni: 100 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 300 mg, 100 rostlinných kapslí je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 300 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047601.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Glycin, 1000 mg, 100 kapslí, BrainMax Pure Erythritol, BIO, 1 kg *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Peanuta, Arašídový krém s mléčnou čokoládou, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát