Puhdistamo – Triple Vitamin C 60 kapslí

299 

Popis

Puhdistamo – Triple Vitamin C

  • Doplněk stravy
  • Triple Vitamin C (Tripla C-Vitamini)
  • Vitamín C v trojí formě
  • Askorbylpalmitát = kyselina askorbová + kyselina palmitová), kyselina askorbová, askorbát sodný
  • Prášek camu camu
  • Špičková využitelnost tělem
  • Holistické (celostní) složení produktu
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Triple Vitamin C obsahuje vitamín C hned ve třech formách – askorbylpalmitát (ester-C), kyselinu askorbovou a askorbát sodný, doplněné o prášek z camu camu. Vitamín C je potřebný pro každodenní fungování organismu a zejména při velké zátěži. Při ní stoupá potřeba těla regenerovat namáhané svaly a potlačovat narůstající oxidativní stres. A právě v tomto je vitamín C nezbytný.  

Kyselina askorbová – nejčastější forma vitamínu C, která vzniká derivací glukózy, lidské tělo ji však neumí syntetizovat kvůli absenci potřebného enzymu a musí ji přijímat ze stravy.

Askorbylpalmitát je forma vitamínu C rozpustná v tucích, jde o tzv. ester vzniklý spojením kyseliny askorbové a kyseliny palmitové. Tato forma vitamínu C má vyšší stabilitu než jiné formy rozpustné v tucích, a předpokládá se, že má také vyšší vstřebatelnost.

Kyselina askorbová je běžně používaná forma vitamínu C, o níže se však příliš neví, že její vstřebatelnost tělem se mění podle zkonzumovaného množství. Je absorbovaná do těla skrze aktivní transportní proces a zároveň i pasivní difuzí. Při nízkých koncentracích v gastrointestinálním traktu převažuje aktivní transport, zatímco při vyšších tělo vitamín vstřebává jen pasivní difuzí = míra vstřebání se zmenší. Pokud chceme docílit vyšších koncentrací kyseliny askorbové v krevním oběhu, je vhodné suplementovat i jiné formy = kombinace s askorbylpalmitátem a askorbátem sodným.

Tři formy vitamínu C jsou doplněné práškem z plodů camu camu,rostliny vyskytující se v Jižní Americe. Zde se kyselina askorbová vyskytuje v přírodní vázané formě zvané askorbigen, a zároveň jsou zde přítomné další antioxidanty a flavonoidy.

Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.
Produkt neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.

Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny Čína.

Balení

60 kapslí (30g)

Dávkování

berte 1-2 kapsle denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 30-60 denních dávek.  

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat!

Výživové údaje

 Počet dávek v balení: 15-60
  1 kapsle (% RHP*)
 2 kapsle (% RHP*)
 380 mg (475 %)
 760 mg (950 %)
*RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 

Složení

L-askorbát sodný, kyselina L-askorbová, L-askorbyl-6-palmitát, prášek camu-camu (Myrciaria dubia), kapsle (celulóza, voda).

Časté otázky

Cena za Puhdistamo – Triple Vitamin C 60 kapslí je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Puhdistamo – Triple Vitamin C 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430039222687.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Mykind Women gummy, multivitamín pro ženy 40+, 120 gumových bonbónů, BrainMax Pure CacaoNut Granola, Kakao a Lískový ořech, BIO, 30 g, Swanson L-Serine, 500 mg, 60 rostlinných kapslí, Viridian Acerola 50g Organic *CZ-BIO-001 certifikát