Now® Foods NOW Tekutý vitamin D3 & vitamin K2 MK-7, 500 IU & 20 ug v 1 kapce, 30 ml

699 

Popis

NOW Tekutý vitamin D3 & vitamin K2 MK-7, 500 IU & 20 μg v 1 kapce

NOW Tekutý vitamin D3 přináší klíčový vitamin v dobře vstřebatelné tekuté formě. Lidský organismus vitamin D přirozeně získává jak ze stravy, tak pokožky, kde je produkován, pokud je vystavena ultrafialovému slunečnímu záření. Standardní jídelníček však příliš vysoký příjem vitaminu D nezajišťuje a zvlášť v zimních měsících (nebo i v letních v případě pravidelného používání opalovacích krémů) tak může tělo pociťovat nedostatek tohoto vitamínu. Zde mohou přijít vhod kvalitní doplňky stravy. Důležitost vitaminu D ukazuje mimo jiné fakt, že je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů.

  • Dobře vstřebatelná tekutá forma vitaminu D3.
  • Doplněno o vitamin K2 jako MK-7.
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí.
  • Přispívá k udržení normální činnosti svalů.
  • Přispívá k udržení normálního stavu zubů.
  • Podílí se na procesu dělení buněk.
  • Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi.

Doporučené dávkování

Před užitím dobře protřepte. Užívejte 2 kapky denně. Užívejte samotné, nebo přidejte do svého oblíbeného nápoje. Užívejte ideálně s jídlem obsahujícím tuky (vitamin D je rozpustný pouze v tucích).
(Dávkování podle české legislativy se liší od dávkování doporučeného výrobcem. Výrobce navrhuje užívat 5 kapek denně, nebo podle pokynů kvalifikovaného lékaře.)

Složení

Velikost dávky: 2 kapky (asi 0,073 ml)
Balení obsahuje přibližně 407 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Vitamin D3 (jako cholekalciferol, z lanolinu) 25 μg
(1000 IU)
500%
Vitamin K2 jako MK-7 (menachinon-7 z MenaQ7®) 40 μg  53%
* % denní referenční hodnoty příjmu

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky (zejména antikoagulanty, léky na „ředění krve“, jako warfarin, Coumadin® nebo heparin), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Odložte a nadále neužívejte, pokud produkt změní barvu, stane se kalným nebo se na povrchu kapaliny objeví nečistoty. Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

MenaQ7® je registrovanou ochrannou známkou NattoPharma ASA, Norway.

Další složky 

MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) pocházející z kokosového/palmojádrového oleje.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Tekutý vitamin D3 & vitamin K2 MK-7, 500 IU & 20 ug v 1 kapce, 30 ml je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Tekutý vitamin D3 & vitamin K2 MK-7, 500 IU & 20 ug v 1 kapce, 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739003799.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Buenella, Lískooříškový krém s bílou čokoládou, BIO, 30 g, MycoMedica – Chaga v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy, 30 kapslí, Reflex Nexgen® PRO Multivitamín NEW, 90 kapslí