Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí

229 

Popis

NOW Vitamin E-400IU 

Vitamin E je hlavní antioxidant rozpustný v tucích, který je obzvláště důležitý pro udržení zdraví buněk tím, že neutralizuje volné radikály vytvářené běžnými metabolickými procesy a také prostřednictvím expozice v životním prostředí.

  • d-alfa se smíšenými tokoferoly
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Zaručená kvalita GMP.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně s jídlem. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle

Balení obsahuje: 50 dávek

  Množství na porci %Denní hodnota
Vitamin E (jako d-alfa tokoferol) 268 mcg 1787%
† Denní hodnota není stanovena.


Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje sóju (vitamín E z non-GMO sóji). U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Softgel kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerin, voda], organický extra panenský olivový olej a směs tokoferolů (d-beta, d-delta, d-gama). Nevyrábí se z kvasnic, pšenice, lepku, mléka, vajec, ryb nebo korýšů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

50 softgelových kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí je 229 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739008909.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Chilli sauce, Plum (chilli omáčka, švestka), 200 ml, MycoMedica – Hericium (Lion’s Mane) v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Lactoferrin (laktoferin), 250 mg, 60 softgelových kapslí, Swanson Passion Tongkat Ali, 120 kapslí