Puhdistamo – MCT Oil 500ml (Olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem)

379 

Popis

Puhdistamo – MCT Oil 500ml (Olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem)

  • Přírodní MCT olej z kokosu
  • S obsahem kyseliny kaprylové (C8) a kaprinové (C10)
  • Zdroj energie pro tělo
  • Neutrální chuť, absolutní čistota
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem neboli MCT tuky se přirozeně vyskytují v kokosu, odkud se získávají frakční destilací. Mají dvakrát větší energetickou hodnotu než sacharidy, avšak jsou tělem využívány jiným způsobem než klasické tuky – jsou využívány jako palivo pro svaly i mozek, ale neukládají se do tkání. MCT olej Puhdistamo obsahuje 60 % kyseliny kaprylové (C8) = zdroj velmi rychlé energie, a 40 % kyseliny kaprinové = zdroj středně rychlé energie + podpora vitality.

MCT tuky lze tedy užít jako přísadu do libovolného nápoje (přidávají se např. do kávy nebo smoothie), nebo pokrmu jako podporu při nahrazování jídla. Jde o ideální doplnění stravy pro každého, kdo hledá efektivní a zároveň šetrnou náhradu stravy při redukční dietě, nebo pro každého, kdo chce omezit příjem pevné stravy.

MCT olej lze doporučit všem, kteří chtějí podpořit jakýkoli typ redukční diety, keto diety, spalování nadbytečného tuku nebo jakýkoli druh půstu.

Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.
Produkt neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.

Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny Asie.

 

Balení

500 ml
 

Upozornění

Skladujte při pokojové teplotě, v suchu. Chraňte před světlem.
 

Složení

Frakcionovaný kokosový olej – MCT olej, jednodruhový (MCT – triglyceridy se středně dlouhým řetězcem).  Obsahuje pouze kyselinu kaprylovou C8 a kaprinovou C10.

Časté otázky

Cena za Puhdistamo – MCT Oil 500ml (Olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) je 379 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Puhdistamo – MCT Oil 500ml (Olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430039220713.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Prostate Support (podpora prostaty), 180 softgel kapslí, Jarrow Formulas Adrenal Optimizer, 120 tablet, Viridian Maca Extract 60 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Džem Meruňka BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát