Now® Foods NOW Whole Psyllium Husks (vláknina) Powder, 340 g

259 

Popis

NOW Whole Psyllium Husks (vláknina) Powder, 340 g

Rozpustná vláknina v podobě psyllium snižuje obsah nasycených tuků a cholesterolu v krvi. Kromě toho se podílí na funkcích gastrointestinálního traktu. Now Psyllium v prášku obsahuje 6 gramů rozpustné vlákniny.
  • Vynikající zdroj vlákniny.
  • Udržuje normální funkce trávicího traktu. 
  • Optimalizuje hladinu cholesterolu v krvi (hladina lipidů).

Dávkování

Důkladně promíchejte 1-2 zarovnané polévkové lžíce denně do alespoň 300 ml vody nebo džusu a ihned vypijte. Ujistěte se, že během dne pijte dostatek dalších tekutin. Začněte s menšími dávkami a postupně během několika týdnů zvyšujte.

Upozornění

Tento produkt by měl být užíván alespoň s plnou sklenicí tekutiny. Užívání tohoto produktu bez dostatečného množství tekutiny může způsobit udušení. Neužívejte tento produkt, pokud máte potíže s polykáním. Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Tento produkt se prodává na hmotnost, nikoli na objem. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

velikost dávky: 2 zarovnané polévkové lžíce (10 g)

cca 34 dávek

  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Kalorie 

35 ***
Sacharidy celkem 8 g 3% 
Vláknina 7 g 25% 
Rozpustná vláknina 6 g ***
Nerozpustná vláknina 1 g ***
Bílkoviny 0 g ***
Železo  1,7 mg 10%
Sodík 10 mg <1 %
Draslík 97 mg 2%
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky:

Organické slupky Psyllium (slupka/semena)

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení: 340 g

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Whole Psyllium Husks (vláknina) Powder, 340 g je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Whole Psyllium Husks (vláknina) Powder, 340 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739059802.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Full Spectrum Milk Thistle (Ostropestřec mariánský), 30 kapslí, Viridian 40+ Woman Multivitamin 60 kapslí, Now® Foods NOW Pastilky OralBiotic®, Ústní Probitoika, 60 pastilek, BrainMax Pure Vegan Peanuta, Arašídový krém se slaným karamelem BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát