NutriWorks DAA D-Aspartic Acid, kyselina d-Asparagová, 200g

649 

Popis

NutriWorks DAA D-Aspartic Acid, kyselina d-Asparagová, 200g

Instantní prášek s obsahem čisté formy kyseliny D-Asparagové.
 

D-forma kyseliny Asparagové představuje zcela přirozenou složku všech živých organizmů, včetně lidského těla. V největší míře je zastoupena v hormonálních žlázách s vnitřní sekrecí, kde se podílí na syntéze luteinizačního hormonu a jím stimulovaného . Naše tělo dokáže metabolicky vytvořit kyselinu D-Asparagovou samo, nicméně s přibývajícím věkem (cca od 30 let) dochází postupně ke snižování produkce luteinizačního hormonu.

DAA se přirozeně vyskytuje v sóji, kukuřici, kaseinu.

Kromě zvyšování hladiny  pomáhá budovat svalovou hmotu. Navíc zvýšením bold mene příznivě působí jako sexuální stimulant a zvyšuje sexuální touhu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • podporu .
  • zvýšení sexuální touhy 
  • budování svalové hmoty 

Hlavní benefity produktu: 

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige.
  • Čistá, instantní forma
  • Neobsahuje umělá sladidla

Dávkování

3 g denně (přibližně 3 vrchovaté odměrky). Smíchejte prášek s vodou, smoothie nebo jej přimíchejte do jídla.

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
Balení
 
200 g
 
Složení
 
kyselina D-asparagová prášek 100 %
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Časté otázky

Cena za NutriWorks DAA D-Aspartic Acid, kyselina d-Asparagová, 200g je 649 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S NutriWorks DAA D-Aspartic Acid, kyselina d-Asparagová, 200g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430057980439.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Sports Multi 60 kapslí, Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal (multivitamín pro těhotné ženy), 180 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Guarana BIO prášek, 50 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Cizrna, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát