Puhdistamo – Triple Magnesium 60 kapslí

299 

Popis

Puhdistamo – Triple Magnesium

  • Organicky/chelátově vázaný hořčík ve třech formách: malát, glycinát a taurát
  • Špičková využitelnost tělem
  • Šetrný k zažívání
  • Holistické (celostní) složení produktu
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Tripple Magnesium obsahuje tři chelátově vázané formy hořčíku – malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý a taurát hořečnatý. Hořčík je v těchto formách vázaný s druhou látkou (kyselinou jablečnou, L-glycinem nebo L-taurinem stejným druhem vazby, která se přirozeně vyskytuje v přírodě = chelátová (organická vazba). Díky tomu je pro tělo velmi dobře využitelný, řádově o desítky procent více než u anorganických vazeb (oxidy,…).

Hlavním benefitem doplňku Tripple Magnesium je však použití hned tří forem hořčíku. To je zdaleka nejefektivnější cesta z hlediska využitelnosti tělem – zatímco jedné látky se do těla vstřebá určité procento, u tří rozdílných látek se tato hodnota násobí. Kombinace chelátových vazeb + tří forem hořčíku tak dávají dohromady skutečně ultimátní přírodní zdroj hořčíku.

Primárním cílem doplňku je samozřejmě doplnění hořčíku. Tento minerál je zřejmě nejdůležitějším prvkem pro sportovce i všechny jedince podstupující zvýšenou zátěž. Jeho vlastnosti souvisí s energetickým metabolismem, nervovou soustavou, funkcí svalů, stavem kostí, psychickou kondicí a mnoha dalšími oblastmi. Použití hned tří forem tohoto minerálu, z nichž všechny jsou chelátově vázané, je obrovským benefitem zejména pro sportující populaci.

Sekundární výhodou doplňku jsou vlastnosti látek, s nimiž je hořčík spojen chelátovou vazbu:

Malát hořečnatý = hořčík + kyselina jablečná, která se v těle zúčastní tzv. Krebsova cyklu = přeměně živin na energii. V rámci tohoto cyklu se kyselina jablečná přeměňuje na pyruvát, který je zdrojem energie pro svaly = zvýšení výkonu, potlačení únavy + posílení vstřebávání ostatních doplňků stravy.

Bisglycinát hořečnatý = hořčík + L-glycin = L-glycin je po L-glutaminu druhou nejvíce zastoupenou aminokyselinou v těle, přičemž se o něm téměř vůbec neví, že je nezbytný pro proteosyntézu a tvorbu kolagenu ve svalech. Spolu s argininem a methioninem se také podílí na přirozené tvorbě kolagenu ve svalech, který je využíván pro obnovu buněčné energie ATP. Jeho další funkcí je, že funguje jako relaxant – zklidňuje nervozitu a napětí, při tréninku však neuspává, naopak pomáhá lépe se soustředit. = posílení tréninkových výsledků, regenerace a soustředění.

Taurát hořečnatý = hořčík + L-taurin = L-taurin má vlastnosti související s produkcí oxidu dusnatého (zásobování svalů kyslíkem) a funkcí endotelu – buněk tvořících vnitřní povrch cév a srdce.

Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.

Produkt neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.

Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny Francie.

Balení

60 kapslí (30g)

Dávkování

berte 1-4 kapsle denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 15-60 denních dávek.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.

Výživové údaje

 Počet dávek v balení: 15-60
  1 kapsle (% RHP*)
 4 kapsle (% RHP*)
 90 mg (24 %)
 360 mg (96 %)
RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 

Složení

jablečnan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, taurát hořečnatý, kapsle (celulóza, voda).

Časté otázky

Cena za Puhdistamo – Triple Magnesium 60 kapslí je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Puhdistamo – Triple Magnesium 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430039221796.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Relora extrakt (Magnólie a Korkovník), 300 mg, 60 rostlinných kapslí, WellMax Pánský krém 3v1, 250 ml, Swanson Red Clover Blossom (Jetel červený), 430 mg, 90 kapslí, Now® Foods NOW Apple Pectin, 700mg, jablečný pektin, 120 rostlinných kapslí