Quicksilver Scientific Immune Charge, imunitní podpora na bázi zinku ve spreji, 27 ml

368 

Popis

Ouicksilver Scientific Immune Charge, imunitní podpora na bázi zinku ve spreji, 27 ml

Immune Charge je unikátní směs zinku a rostlinných sloučenin pro podporu imunity. Praktický sprej na cesty pomáhá při podráždění dýchacích cest a posiluje imunitu po celý rok. 

  • Podporuje imunitní funkce.
  • Podporuje zdraví kostí, vlasů a nethů.
  • Podporuje hormonální rovnováhu.
  • Obsahuje propolisový a luteolinový extrakt.

Proč to funguje:

Zinek se nachází v celém těle ve všech orgánech a tkáních. Je nezbytnou složkou pro stovky enzymatických reakcí a hraje zásadní roli v imunitním zdraví.

Doporučené dávkování

Užívejte 3 střiky přímo do zadní části krku.

Složení

Velikost dávky: 0,54 ml (3 střiky)
Balení obsahuje 50 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Patentovaný komplex zinku: Fosfolipidy (ze slunečnicového lecitinu), ZincAcetate, Quercetin Dihydrát (z květu Sophora japonica), Luteolinový extrakt, Propolisový extrakt

12 mg  **
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pokud jste těhotná, poraďte se před použitím s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Další složky 

Slunečnicové fosfolipidy, octan zinečnatý, extrakt ze Sophora japonica (květ a poupata), extrakt z propolisu, stabilizátor (glycerin), voda, ethanol, antioxidanty (d-alfa tokoferol polyethylenglykol 1000 sukcinát, extrakt bohatý na tokoferol), triglyceridy se středním řetězcem , přírodní máta (Mentha Piperita) a citrusové (Citrus Limonum) oleje

 
Balení: 27 ml

Časté otázky

Cena za Quicksilver Scientific Immune Charge, imunitní podpora na bázi zinku ve spreji, 27 ml je 368 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Quicksilver Scientific Immune Charge, imunitní podpora na bázi zinku ve spreji, 27 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 644216048403.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: WellMax Mandlový sprchový krém, 250 ml, Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 100 softgelových kapslí, BrainMax Pure Lámaná čokoláda mléčná, švestky a mák, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Olive Leaf Extract 750 mg Super Strength (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí