Quicksilver Scientific – Liposomální GABA a L-theanin (podpora odpočinku), 50 ml

799 

Popis

Quicksilver Scientific Liposomální GABA a L-theanin (podpora odpočinku), 50 ml

Liposomální GABA s L-theaninem pomáhá vyrovnávat nervový systém, podporuje dobrou náladu a liposomální forma zaručuje vynikající vstřebatelnost.

GABA (kyselina gama-aminomáselná) je derivát aminokyseliny produkovaný v lidském těle, který funguje jako neurotransmiter v centrálním nervovém systému. Neurotransmitery jsou chemičtí poslové, kteří přenášejí zprávy mezi buňkami. GABA má inhibiční účinek na neurony, pomáhá vyrovnat náš nervový systém a podporuje dobrou náladu. Na rozdíl od práškové formy GABA, která se hůře vstřebává a neprochází snadno hematoencefalickou bariérou, liposomální GABA společnosti Quicksilver Scientific má velmi rychlý a silný účinek. 

L-theanin je aminokyselina, která se přirozeně nachází v čaji a má uklidňující účinky na mozek. Stejně jako meditace, masáž nebo aromaterapie uklidňují mysl a tělo, theanin hraje roli při navození stejného klidného pocitu pohody a to bez ospalosti.

Liposomální technologie Quicksilver Scientific poskytuje bezkonkurenční biologickou dostupnost a je navržena tak, aby přinesla sílu, který se vyrovná intravenóznímu podání.

Doporučené dávkování

Podle potřeby užívejte 2-4 stlačení pumpičky. Držte 30 sekund před polknutím. Může být také zamíchán do vody. Nejlépe užívat na lačný žaludek alespoň 10 minut před jídlem.

Složení

Velikost dávky: 2 ml (4 stlačením pumpičky)
Balení obsahuje 25 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

GABA (kyselina gama aminomáselná)

 250 mg  
L-theanin  100 mg  
Fosfatidylcholin (ze slunečnicového lecitinu)  134 mg  
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené, nenakupujte. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Další složky 

Voda, glycerin, ethanol, vitamin E (jako d-alfa tokoferol polyethylenglykol 1000 sukcinát a přírodní směs tokoferolů).

Balení: 50 ml

Časté otázky

Cena za Quicksilver Scientific – Liposomální GABA a L-theanin (podpora odpočinku), 50 ml je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Quicksilver Scientific – Liposomální GABA a L-theanin (podpora odpočinku), 50 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 653341620002.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW L-Tryptophan Powder, L-Tryptofan prášek, 57g, BrainMax Pure 100% Arašídový krém, BIO, 30 g, Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine (Bor glycinát), 6 mg, 60 kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Max DHA, 180 kapslí