Quinton oční sprej, 30 ml

339 

Popis

Quinton oční sprej, 30 ml

Velmi oblíbený Quinton oční sprej Ocular Hygiene od Quinton Laboratories je opět v ČR. Speciálně vyvinutý sprej pro zvlhčení, čištění a regeneraci očí a oční sliznice. Toto izotonické řešení se vyrábí z mořské vody z planktonových oblastí smíchané s pramenitou vodou z planktonových oblastí na isotonickou koncentraci, aby se ulevilo suchým očím, snížila podrážděnost a únava očí.

Vhodné na syndrom suchého oka, zarudlé oči, alergie, pálení či poranění očí.

Správná péče o oční hygienu Hygiena je nezbytná pro udržení normální funkce očí. Díky svému složení, které je podobné extracelulární tekutině, je studená mikrofiltrovaná izotonická mořská voda z planktonových oblastí ideální pro ošetření a regeneraci očí a oční sliznice.

Nanášejte na oční víčka. 

Použití

Pro denní užívání, po vystavení cizím látkám, jako jsou částice, kontaminující látky a / nebo dráždivé látky (kouř, prach, pyl atd.).

Složení

Za studena mikrofiltrovaná mořská voda z planktonových oblastí: 21 ml

Pramenitá voda: 9 ml

 

Velikost balení

30 ml

Časté otázky

Cena za Quinton oční sprej, 30 ml je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Quinton oční sprej, 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8437004649355.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní kosmetické pomůcky - Podobné produkty: SONETT Dezinfekční prostředek na ruce 300 ml, Now® Foods NOW Zubní pasta XyliWhite Refreshmint, 181g, Renovality – Man Oil Parfume, 20ml, Caltha – Tuhé mýdlo síra a přeslička, 100 g