Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí

269 

Popis

Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí

Albion® je přední dodavatel chelátových minerálů. V Albionu se zaměřili na spojení vědy a patentované technologie, díky čemuž vytváří organické molekuly ve formě, kterou dokáže tělo snadno vstřebat.
 
Základem Albion Magnesia je pufrovaný chelát hořčíku (bisglycinát hořečnatý) v kombinaci s kyselinou citronovou a oxidem hořečnatým. 

Bisglycinát hořečnatý je chelátová forma hořčíku. Tyto chelátové formy minerálů znamenají, že k nim je připojena aminokyselina. 

Je považován za nejúčinnější formu hořčíku, protože má vysokou vstřebatelnost, biologickou dostupnost a je šetrný k žaludku. Bisglycinát hořečnatý je tak ideální formou při léčbě nedostatku hořčíku. Může pomáhat ke kvalitnějšímu spánku, optimalizaci krevního tlaku a hladiny cukru v krvi a podporovat zdravé kosti.

Jedním z hlavních přínosu tohoto chelátu je jeho vysoká biologická dostupnost.
 Většina forem magnesia se v těle absorbuje velmi málo. Například oxid hořečnatý (patří mezi nejčastější formy hořčíku) se absorbuje s účinností menší než 4%. Zbytek hořčíku tělo vyloučí. Aby bylo tělo schopno využít všechny benefity hořčíku, musíme se ujistit, že se hořčík skutečně vstřebává. 

Kromě toho je pro maximální využitelnost hořčíku důležitá hodnota pH v tenkém střevě. V případě optimálního pH lze vstřebávat a využívat jakoukoliv formu hořčíku. Právě pufrovaný bisglycinát hořečnatý stabilizuje pH hodnotu (pufr) a umožňuje tak oxidu hořečnatému bezproblémovou vstřebatelnost. 

 
Hořčík ve formě bisglycinátu obohaceného o vitamín B6 lze také najít v BrainMax Performance Magnesium 1000 mg či ve formě malátu v BrainMax Energy Magnesium 1000 mg.
 
DOPORUČUJEME: Vyzkoušejte unikátní kombinaci Draslíku a Magnesia od značky BrainMax.
 
Albion Magnesium lze doporučit všem jedincům zaměřeným na: 

  • předcházení únavy a vyčerpání
  • podporu energetického metabolismu
  • podporu kostí a svalů 

Složení

V 1 želatinové* kapsli: Albion® pufrovaný bisglycinát hořečnatý (bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, kyselina citronová) poskytující 125 mg hořčíku (33 % RHP**), želatinová kapsle (hovězí želatina*, barvivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, dioxid křemičitý). *nevhodné pro vegetariány. **% RHP 

Výživové údaje
 
 
 v 1 kapsli
 % RHP**
 Hořčík
 125 mg
 (33 %)
**% referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Balení

90 kapslí

Doporučené dávkování

3 kapsle denně s jídlem
 

Upozornění

Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 

Časté otázky

Cena za Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí je 269 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5033579035369.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Quercetin B5 Plus Complex 60 kapslí, BrainMax Pure Guarana BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Ashwagandha 450 mg, 100 kapslí