Sonnentor – Kmín mletý, BIO, 60 g *CZ-BIO-002 certifikát

69 

Katalogové číslo: 9004145003033 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Kmín mletý, BIO, 60 g

Kmín je kořením především německy mluvících zemí a známe ho hlavně jako koření na chleba. Vepřová pečeně, kapusta a kyselé zelí se opírají o jeho ostré, hořko-sladké aroma. Hnědá semínka dochutí jak bramborovou polévku či tvarohovou pomazánku, tak jsou základem některých tradičních severoafrických jídel jako např. marocké kmínové polévky. TIP: Mnoho lidí se chce vyhnout přímému kousnutí do kmínu. Kdo chce, může koření uvařit ve lněném pytlíčku a před servírováním jej odstranit. Neměl by chybět v žádné domácnosti.

Využití

Brambory, grilování, ryby, vegetariánská jídla, jehněčí maso, jídla z jednoho hrnce, luštěniny, zvěřina, hovězí maso, polévky, chléb, dušené maso, drůbež, pomazánky, vepřové maso, zapékání, pečené maso

Složení

100% kmín bio

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

60 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Kmín mletý, BIO, 60 g *CZ-BIO-002 certifikát je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Kmín mletý, BIO, 60 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145003033.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Sonnentor – Majoránka, BIO, 10 g *CZ-BIO-002 certifikát, CountryLife – Bujón zeleninový, kostky, BIO, 66 g *CZ-BIO-001 certifikát, Sonnentor – Koření na vejce, BIO, 70 g *CZ-BIO-002 certifikát, Grešík Waldemar Koření na svařené víno 50 g