Sonnentor – Petržel řezaná, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát

54 

Katalogové číslo: 9004145003149 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Petržel řezaná, BIO, 15 g

O petrželi nemůžeme říct, že se k něčemu nehodí. Možná proto patří k těm kuchyňským bylinám, které se zdají ve středoevropské kuchyni nepostradatelnými. Nať s hladkými nebo kadeřavými lístky se v našich zeměpisných šířkách velmi často a s oblibou používá do spousty jídel. Vedle polévek, salátů a brambor, ke kterým skvěle hodí se dají z natě vykouzlit různé kreativní pokrmy. Petržel se přirozeně skvěle hodí k rybám, vajíčkům, zelenině a téměř ke všemu, na co má člověk chuť. TIP: Vyzkoušejte orientální petrželový salát: velké množství natě (nešetřit!) jemně nasekat a smíchat s několika rajčaty, přidat dresing z citronu, soli a olivového oleje. Neměla by chybět v žádné domácnosti.

Využití

Dipy, zelenina, vejce, ryby, drůbež, jehněčí maso, luštěniny, salát, polévky, grilování, pikantní štrúdl, dýně / cuketa, čatní, rajčata, zapékání, brambory, dušené maso, rizoto, pomazánky, pečené maso, pesto, čerstvý sýr, těstoviny, jídla z jednoho hrnce, vepřové maso, vegetariánská jídla.

Složení

100% petžel bio

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

15 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Petržel řezaná, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát je 54 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Petržel řezaná, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145003149.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Sonnentor Skořice Cejlon mletá BIO 40g, Sonnentor – Smokey Paprika uzená, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát, Sonnentor – Kmín mletý, BIO, 60 g *CZ-BIO-002 certifikát, CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 1kg