Sonnentor – Salátové koření Vše v zeleném, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát

69 

Katalogové číslo: 9004145006676 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Salátové koření Vše v zeleném, BIO, 15 g

S touto kořeněnou směsí je v kuchyni úspěch zaručen. Již pouhý pohled na bylinkovou směs zjemněnou květy slunečnice a růže šíří dobrou náladu. Kopřiva, petržel, oregano, tymián a česnek medvědí dodají lístkům salátu zemitě-aromatickou, lahodnou chuť. Pokud máte v zimě větší chuť na polévku než na salát, můžete tuto směs použít i tam. Také velmi chutná v pomazánkách.

Využití

Grilování, salát, vejce, brambory, polévky, pomazánky, dipy, zelenina, těstoviny, zelí, smoothie, čerstvý sýr, vegetariánská jídla.

Složení

Kopřiva bio, petržel bio, dobromysl bio, tymián bio, česnek medvědí bio, slunečnice okvětní plátky bio, chrpa květ bio, růže okvětí bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

15 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Salátové koření Vše v zeleném, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Salátové koření Vše v zeleném, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145006676.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Sonnentor Skořice Cejlon celá BIO 18g, Sonnentor – Bobkový list, BIO,10 g *CZ-BIO-002 certifikát, CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 1kg, Sonnentor Perníkové koření BIO 40g